Postovani doktore, pre nekih mesec dana sam vam pisala o tome kako je  mom vereniku brisom iz uretre nadjena bakterija proteus mirabilis i kako  oseca bolove u testisima(s vremena na vreme, tupi bol).Rekli ste da  postoji mogugnost upale prostate, pa bih Vas zamolila da mi napisete  nesto vise o tome. Inace on je zavrsio sa terapijom od 5  injekcija,kutijom Ciprocinal-a i cajevima(uvin, brusnica), pa kad je  uredio kontrolu te bakterije vise nema, ali pojavile su se streptococcus  pneumoniae i enterococcus faecalis(u malim kolicinama).Unapred zahvalna  na odgovoru! Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.
    •

      Hronicne upale prostate predstavljaju infekcije upravo tim bakterijama  koje on ima, tesko se lece jer lekovi isto tako tesko pridiru u prostatu.  Treba biti uporan, ali i ujedno promeniti i laboratoriju gde radite  testove, zbog mogucih gresaka. Ukoliko nema tegoba ne treba ih ni leciti   dr Vojinov