poštovani doktore, pišem vam u ime mog dečka, naime primijetio je da su  mu se na nekoliko mjesta na penisu pojavile tanke kožne izrasline iste  boje kao koža dužine svega milimetar dva koje niti peckaju nit bole nema  iscjedaka ili nekih problema pri mokrenju..nekolike su oko glavica jedna  na tijelu i jedna na vrhu ova izgleda kao plih al vrlo mali imao je to i  prošle godine al su prošle same od sebe, pa me interesuje što može biti  u pitanju..gledala sam po internetu lični na tisonove ili lojne  žlijezde..al nijsu tako u nizu nit grupisane pa bih voljela da mi kažete  vaše mišljenje??  dal može to izazvati moj sekret jer mi je u zadnje vrijeme pojačan i  imam velkih problema sa njim...ili dal to može nastati od upotrebe  antibiotika??  Hvala vam veliko unaprijed!!

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Potreban je pregled. Verovatno se radi o condilomima (pogledajte na  internetu). Virusno oboljenje prenosi se seksualnim putem .Uzrko raka  grlica materice i kracinoma penisa. Hirurski se odstranjuje   dr Vojinov