Molim vas, nalaz urina je sljedeci,  10-12 leukocita  35-40 eritrocita  0.5 proteina  bakterija nešto  Posto sam u 18 nedelji trudnoce jako sam uplasena opasnosti od ovakvog  nalaza i moguce preklampsije, molim vas za vase misljenje, unaprijed  hvala!

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Preeklapmpsia: otoci, hipertenzija, proteinurija. Ukoliko ih imate javite  se ginekologu. Ukoliko imate samo takav nalaz urina uraditi UK sa AB i  eventualno u slucaju pozitivne UK leciti infekciju  dr Vojinov