pre sedam godina je mom decku izvrsena sterilizacija. Odjednom mu se  javila se u njemu javila potreba za jos jednim detetom. Da li je  operativno moguce vratiti plodnost, i ako je moguce koliko takva  operacija u Srbiji kosta?  Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Ukoliko su duktusi samo podvezani a ne preseceni postoji mogusnost  rekanalizacije,a ukoliko su preseci, procedura je znatno komplikovanija.  Potreban je operativni nalaz. Cene naravno zavise i od vrste intervencije  koja je potrebna.   dr Vojinov