Postovani doktore,hvala Vam najpre za savet koji ste nam dali prosle  nedelje. Mom momku je dijagnostifikovan tumor levog testisa,testis je  uklonjen,cekamo HP nalaz pa cemo videti sta dalje...Zanima nas gde se  moze uraditi krioprezervacija sperme (u Beogradu)? Hvala

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    •  Krioprezervacija nije potrebna ukoliko postoji drugi testis. Tacan podatak  ne mogu sada da dam, ali informaciju mogu dobiti. Ukoliko i dalje budeti  zainteresovani ,posaljite ponovo email.   Srecno.   Vojinov