u proslom odgovoru ste konstatovali da imam hronicnu upalu prostate na  osnovu mojih tegoba posle desetominutnog sedenja.Kao sto sam vece rekao  lecen sam od hlamidije eserihije i enterokoka i streptokoka  pneumonae(imam 23 godine).Moram da navedem takoddje da imam i tegobe oko  testisa(sa strane ii u njima) pri fizickom radu bez kaisa ili pri  budjenju ujutru jednom nedeljno.Zanimljivo je to da kada radim sa  kaisem tegobe nemam i sedenje sa kaisem protice bez ikakvih  problema.Nalaz hirurga je u redu.O cemu bi tu moglo da se radi i koje  lekove bih mogao da koristim u vezi hronicne upale prostate u zimskom  periodu i ako su mi brisevi i spermokultura i urino kultura u redu i da  li postoji bojazan za pojavu sterilnosti zbog navedenih problema?da li  bih trebao da uradim ultrazvuk testisa,eksprimat prostate ili neki tumor  marker ili neke druhge analize?da li bih smeo da trcim po malo na  traci?Hvala,zaista nam pomazete.Sve najbolje vama i vasoj porodici

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Hronicna upala prostate , bez obzira sto nema bakterija moze da postoji.  Trcati mozete, cuvajte se prehlade, nosite dugacke gace kada je hladno ne  vozite bicikli. Upala prostate i boli u predelu testisa. Upra  njavajte tople kupke. prostati prija toplo. Th: Conprosta caps 3 x 2 tokom  2-3 meseca   Hvala.