Na penisu mi se juce pojavila neka mala oblina kao da je bubuljca,ne  znam sta je 5-6 cm iznad mesta gde se skortum spaja sa penisom mada je  malo na stranu.Ako se jace pritisne izadje neka bela tecnost.Interesuje  me da li trebam da posetim lekara?Nisam imao seksualne odnose do  sada.Unapred hvala!

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Verovatno se radi o zacepljenoj lojnoj zelezdi koja ce se nakon praznjenja  spontano povuci ili ce tako ostati duze vremena. Nije potrebna  konsultacija urologa izuzev ukoliko postoje problemi estetskog tipa.   dr Vojinov