Imam 59 godina i probleme sa mokraćnim kanalima. Često mokrenje praćeno  sa peckanjem i bolovima u leđima i neuredna stolica.Pila sam pipegal ali  nikakvo poboljšanje nisam primetila.Pijem uvin čaj i na nagovor  prijateljice pijem rovatinex.Nalaz je sledeći  leukociti 4-5  kr.ca oks.malo  kr.mok.kis.malo  Unapred hvala!!!!!

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • Potreban je pregled na postojanje eventualne urinarne infekcije. Dajete  mokracu na urinokulturu i uzmite Ovestin kremu mazite spoljasnji otvor  mokracnog kanala i vagine. Ova krema pospesuje regeneraciju epitela uretre  i vagine, koji vremenom atrofiraju i postaju laka metaza naseljavanje  bakterija i infekciju u starijoj zivotnoj dobi. Lecite infekciju,   dr Vojinov