Doktore pomagajte na kraju glavica penica ispod kozice pojavile su mi se  male kao bobice bele boje pa su mi napravile kao prsten oko celog donjeg  dela glavica penisa.Molim vas odgovorite mi sto pre hotno je jel neznam  dali da idem kod doktora a roditenjima mi glupo da kazem..Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 01. 2008.
    • To je mesto gde je jos u detinjstu kozica prirasla za glans (fimoza) nakon  odlepljivanja te kozice sa glansa javljaju se, manje ili vise izrazene  pormene kao kod vas. Ne treba ih dirati.