Dakle ovako iam 17 godina i odprilike pre 2 meseca sve je bilo uredu i  onda sam prilikom jednog masturbiranja primetio da mi je iskochilo  neshto belo kao hm prsten ili kao neka bubuljica ili vena koja ide u  krug nekih pola centimetra,i tvrdo je onako i belo i primecuje se dosta  kada imam erekciju i kada penis ocvrsne...  pri vrhu penisa je sa druge strane znachi ne sa one gde je glavna vena  nego s druge strane penisa (iza)  pa ono nisam nikad imao sexualnih odnosa,a imao sam operaciju pre skoro  5-6 meseci Bruha,a i masturbiram puno vec 2-3 godine uzastopno bas  puno...pa ne znam shta je to jer nemam nikakve simptome a to tu tako  stoji :((  znaci kao da se diglo nesto malo na stablu penisa ISPOD KOZE ne na  kozi...mada imam tu i 1 mladez bash preko toga..pa ne znam..  help

    Odgovoreno: 15. 01. 2008.
    • Ne mogu da shvatim bas gde se nalazi, ali ako je ispod to mozete  pipatimokracni kanal. Postoji mogucnost i upaljenih limfnih puteva, fimoze  ..... Sve u svemu ukoliko to i dalje bude opstajalo potreban je urloski  pregled.   dr Vojinov