Poštovani, interesuje me da li postoji mogućnost lečenja ovog stanja, i  koliko je uspešna Poštovani, interesuje me da li postoji mogućnost lečenja ovog stanja, i  koliko je uspešna

    Odgovoreno: 14. 01. 2008.
    • Postoji mogucnost ukoliko se spermatozoidi stvaraju u testisima, ali ne  mogu zbog neke prepreke u putevima da stignu u spoljasnju sredini. Ukoliko  je uzrok azoospermie takva promena u testisima, da oni ne proizvode  spermatozoide, onda su sanse minimalne. Posto postoje brojni uzroci ovog  stanja potrebno je urolosko ispitivanje   dr Vojinov