Mog decka vec neko vrijeme bole testisi... Jos uvijek nismo imali  sexualni  odnos. On ima skoro 20god. Sta moze biti u pitanju,po Vasem  misljenju?   Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 14. 01. 2008.
    • Bol moze biti posledica upale prostate bakterijama koje se u tim godinama  prenose seklsualnim putem. Potrebno je dati spermu na pregled, uraditi  briseve uretre na Chlamydiu, Mycoplasmu i Ureaplasmu i druge bakterije  inda to leciti. Koristite pprezervativ dok se infekcija ne resi.   dr Vojinov

Komentari na pitanje: #2359

    • Izvinite ali meni je problem da odem kod doktora, nije mi sve jedno, da li to moze nekako da se izleci bez odlaska doktoru jer vec nekoliko dana me bole testisi?