Postovani Dr.Vojinov voleo bih da mi odgovorite na 2 pitanja.Prvo,pre  2-3 nedelje sam primetio na glavicu i kozi ispor njega(samo sa leve  strane)crvenilo koje je izgledalo kao da se krv zgrusala(sex.odnose  nisam imao poslednjih 2 meseca).Posle licne higijene se odmah  povuklo,nakon 5 dana se opet pojavilo i posle higijene opet odmah  povuklo.U poslednjih 15-tak dana se ne pojavljuje,pa me interesuje sta  bi to moglo da bude i da li da radim nesto ako se opet pojavi,zato sto  se ono samo povlaci?  A drugo,svremena na vreme osetim bol(ziganje) u penisu ili glavicu(ne  mogu da procenim)koji traje 1-2 sekunde.Nema nista odredjeno kad se bol  pojavljuje,jednom u 2 meseca,godini...Sta bi to moglo da bude?Unapred  hvala!

    Odgovoreno: 14. 01. 2008.
    • Bol moze biti posledica urethritisa - upale mokracnog kanala . Obzirom da  spontrano prolazi nisu potrebna dalja ispitivanja. Za pojavu ugruska ispod  kozice, postoji mogucnost da se radi o gljivcnoj infekciji. Mislim da  nemate ozbiljan uroloski problem   dr Vojinov