Cenjeni ja imam 19 godina i na testisima i na penisu imam nesto nalik  bubuljice bele boje i velicite ciodine glave pa me interesuje sta je to  i kako se leci. Molim vas da mi odgovorite sto pre.

    Odgovoreno: 14. 01. 2008.
    • Radi se o ateromu, zacepljenoj lojnoj zlezdi koja se isponia lojnim  sadrzajem koji ne moze da izadje u spoljasnju sredinu. Ukoliko su veci i  smetaju estetski potrebno ih je hirurski ukloniti.   dr Vojinov

    • I ja imam isti problem. . . Imam neke bubuljice na kozici i na glavi penisa. . Kako mogu te bubuljice skloniti? I da nemoram ici kod doktora. . I jos nesto. . Sta ako ne uklonim te bubuljice jel ce se nesto desiti??