vreme imam ostre bolove izmedju anusa i testisa...nekad su manjeg   inteziteta,a nekada su neizdrzivi...obicno se javljaju posle   masturbacije,a veoma retko posle velike nuzde,bez obzira da li imao   zatvor    ili ne...skoro sam dao urin i krv,zbog sumnje na mononuleozu, i sve je   u    redu,sem mokrace koja sadrzi 20-25 svezih eritrocita i 20-25 bledih.   bio bih vam vecno zahvalan kada bi mi odgovorili...

    Odgovoreno: 05. 01. 2008.
    • Bez sumnje se ovde radi o upali prostate koja povremeno boli u tom delu  (perineum) . Neophodan je pregled urologa, testovi na infekciju ali i zbog  povisecnog broja eritrocita u urinu uraditi i UZ bubrega, besike i  prostatae.  Cuvajte se prehlade,hladnoga, ne vozite bicikli, utopljavajte se (tople  kupke)   dr Vojinov