Poštovani doktore,   sa dečkom sam u vezi već pet meseci i pokušavali smo par puta da imamo    seksualni odnos. Problem je u tome što moj dečko ne može da održi   erekciju. Da li je to možda zbog lekova koje uzima protiv epilepsije?   Takodje bih volela da mi kažete nešto više o "plamenim  pilulama" o kojima   sam čitala na ovom sajtu. Gde mogu da ih nabavim? Da li je bezbedno da   ih    moj dečko uzima?   Inače, on ima 20 godina.   Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 01. 2008.
    • Na Klinici za urologiju alternativne metode lecenja problema sa erekcijom  se ne primenjuju tako da vam savet tim plamenim pilulama ne mogu dati niti  preporuciti da se koriste. Na prvom mesti uzroci ovog problema mogu biti  infekcija, psihicki i naravno upotreba lekova protiv epilepsije. Potrebno  je uraditi testove na infekciju, a lekovi izbora su lekovi tipa Cialisa,  Viagre, ali opet uz predhodan pregled urologa i konsultaciju   dr Vojinov