vec neko vreme ima bubuljice velicite ciode na testisima i na penisu pa  me interesuje sta je to i na koji nacin se uklnjaju. Molim vas da mi u  sto kracem roku odgovorite. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.

Komentari na pitanje: #2178

    • Evo ima dva tri dana kako na testisima imam nesto kao bubuljicu i natečeno je. Kad stisnem curi belo pa zatim pocne krv.  Molim vas da mi odgovorite što pre.

    • Imam neke sitne bijele bubuljice na penisu tacnije na glavicu i neprekidno se siri. . . Imam samo 15g i nisam imao sesksualnih odnosa. . . . Mozete li mi reci sta da radim, kako se one mog maknuti, i da li je opasno? Hvala. . . .