pre dva dana mi se pojavio povremeni svrab na penisu i perutanje kozice.  da li to ima nekakve veze sa antibioticima koje sam pio do skoro? kako  mogu to izleciti a da ne moram ici kod doktora? hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.

Komentari na pitanje: #2177

    • Pre par dana mi se pojavilo na penisu, ne na glavicu, sasusena koza, kao kad se nesto skori, ne peruta se, ali kad predjem par puta noktom lagano skinem, ali mi se onda malo crveni. Sta bi to moglo biti i koliko je opasno! Mozda gresim, ali bio sam par puta u solarijumu, je l ima mogucnosti da je mozda od toga, nekako u tom periodu sam zapazio da se pojavilo. Inace ne osecam svrab ili slicno. Hvala unapred1