samo jedno pitanje bi vam postavio,a to je da na desnom testisu imam  malo prosirenu venu,koja mi se prosiri uglavnom kad mi se testis  opusti.inace me ne boli,pa bi samo da znam da li je to normalna stvar  sto se tice testisa?  unaprijed hvala

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Obicno se u 90% slucajeva prosirena vena javlja na levom testisu. Da bi se  otklonila dilema o cemu se radi potreban je UZ testisa epididima i vena  pampiniformnog pleksusa.   dr Vojinov