Poštovani,  u poslednje vreme imam bolove u oba testisa,ali samo kada sedim i to me  zabrinjava. Da li mi možete o čemu bi se moglo raditi,s obzirom na malo  informacija koje sam Vam izneo. Pored toga, desni testis mi je manji od  levog,pa me interesuje da li postoji mogućnost da sam sterilan?  Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Uaradite spermnogram pa cete znati dali imate spermatozoida ili ne.  Potrebno je u vezi tih bolova uraditi testove na infekciji  (psermokultura, brisevi uretre) posto se kod hronicnih upala prosta javlja  takav bol u testisima. Uraditi i UZ testisa    dr Vojinov