imam 19 god i imam problema sa spustanjem kozice penisa tj. jos nije  pukla tako da ne mogu u potpunosti da je spustim.Zbog toga imam problema  pri odnosu sa partnerom.Da li je hiruski zahvat neophodan?Da li je to  cest slucaj kod mladih i da li utice na erekciju?Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    •  Taj problem se zove Fimoza i kozica ne treba dapukne da bi se prevukla  preko glansa. Potrebna je hirurska intervencija i uklanjanje  kozice(obrezivanje). Problem ce se samo vremeno povecavati a prljavstina  koja se nakuplja ispod kozice (smegma) je uzrok karcinoma penisa. Mislim  da nemate dilemu.   dr Vojinov