Moliv Vas odgovorite mi sta znaci kada u analizi urina postoje 3-4  E,malo L i mnogo bakterija i plocastih celija.Izgled  urina:tamnozut,sp.tezina 1020,reakcija 6,alb nije bo pise nesto ne mogu  da procitam,ostalo je bo.

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Znaci da imate urinarnu infekciju (dosta bakterija) , potrebno je dati  urin na UK sa AB. Nakon toga zapoceti sa antibiotskom terapijom do  dobijanja rezultata (npr krenete sa Bactrim tbl 2 x 2 do dobijanja  rezultata)   dr Vojinov