Postovani,imam 23 godine a moj problem,koji traje skoro godinu dana,je  sledeci:Cesto mi se javljaju bolovi u levom testisu koji se sire i na  levu nogu.Takodje imam problem sa erekcijom.Posetio sam urologa i rekao  mu za problem.Konstatovao je da imam prosirenu venu,sto se tice bolova,a  sto se tice erekcije kaze da sam pao psihicki.Prepisao mi je lek pod  nazivom Cialis.Nisam ga pio-neznam ni ja zasto.U poslednje vreme osecam  neprijatan miris sa penisa i neku sluz uz blagi svrab.Ne konzumiram ni  alkohol ni cigarete.  Interesuje me sta vi mislite o mom problemu,da li treba da popijem ovaj  lek i da li postoje neke posledice uzimanja ovog leka.Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Uokiliko ne uzimate lekove za srce, nemati onda ni problem sa uzimanjem  Cialisa. Problem je sto se taj lek odrazava u organizmu 36h i nakon toga  efekat prestaje, tako da jednim uzimanjem tog leka ne resavate problem.  Pojava sekreta i svraba moze da ukaze na postojanje infekcije, te je  potrebno uraditi sve testove na infekciju i lecitije,pa time i verovatno  resiti problem impotencije   dr Vojinov