DRAGI DOKTORE IMAM JEDAN PROBLEM.IMAM PROBLEME SA EREKCIJOM PA SAM ČUO  DA SE U TOM PRAVCU KORISTE RAZNI BILOJNI POREPARATI(GINKO BILOBA, ŽEN  ŠEN, YOHIMBIN...)šTA MISLITE KOJI OD NJIH JE NAJBOLJI U SMISLU DA ŠIRI  KRVNE SUDOVE PENISA I TAKO JAČA PROKRVLJENOST I DA LI ONI IMAJU NEKE NUS  EFEKTE.  HVALA

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Lekovi prvog izbora u lecenju impotencije su PDEinhibitori (Sildenafil,  Taldalafil) koji su se pokazali kao vrlo efikasni. Ove biljene preparate  mozete koristiti sami i probati njihovu efikasnost , dok je za Cialis,  Viagru potrebna predhodna konsultacija urloga   dr Vojinov