Imam kriv penis u levo dali se on moze ispraviti i kako? Molim vas  odgovorite. Pozdrav

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Postoje operacije kojima se radi korekcija , tj ispravljanje penisa, ali  je potreban pregled urologa da bi se utvrdio uzrok krivog penisa. Bitno je  u kojoj meri je izrazena ta krvinina, da li je bilo ranijih povreda, vasa  starost, postojenja nekih drugih oboljenja koja mogu dovesti do pojave  krivog penisa   dr Vojinov

Komentari na pitanje: #2161

    • Imam kriv penis u levo, da li se on moze ispraviti putem neke operacije i kako? Molim vas da mi odgovorite. Pozdrav.

    • Pozdrav. . Imao sam 13 god kada me je brat slucajno u igri fudbala udario nogom u penis od tog dana imam kriv penus u levo. A sada mi je 19 godina i da li mogu to izleciti i putem cega.