Postovani doktore imam 22 godine.Nekoliko godina u nazad sam dobio vise  udaraca u testise, od tada patim od impotencije. Dolazi do nepotpune  erekcije i ne odrzava se. Kazi te mi da li je moguce trajno izlecenje i  ako je moguce kako? Koje su posledice poput sterilitete i td? Nisam  mogao da skupim hrabrosti da idem kod lekara. Dozivotno zahvalan!

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Udarac u testisu, ukoliko nije doslo do pucanja testisa, nije moguci uzrok  impotencije. Postoje brojni uzroci steriliteta, ali medju njima je u vecem  procentu zastupljen i psihicni faktor. Potrebno je da uradite testove na  infekciju, eventualno vrednosti testosterona u krvi (da bi se videle  endokrina funkcija testisa). Ukoliko tim povredama nije bilo ostecenja  testisa, uticaj na sterilitet nije moguc.   dr Vojinov