POŠTOVANJE  KOJI JE PO VAŠEM MIŠLJENJU BOLJI PREPARAT NAMENJEN PROBLEMIMA EREKTILNE  DISFUNKCIUJE,CIALIS ILI LEVITRA I DA LI JE ISTI MEHANIZAM DELOVANJA A  FIRME  SU SAMO RAZLIČITE  HVALA

    Odgovoreno: 17. 12. 2007.
    • Ciali se zove i vikend tableta, efekat dejastva je 36 sati, dok Levitra  deluje nekoliko sati. U zavisnosti od okolnosti i potrebe, treba izabrati  preparat, ali obzirom na duzinu dejstva mislim da je Cialis bolji izbor.    dr Vojinov