pojavio mi se bol u "niti" koja ajde da kazem "drzi: testis.takodje sam  na  njoj napipao zadebljanje duzine 2 cm koje me boli na dodir.U napred se  zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 17. 12. 2007.
    •  Ta nit se zove funikulus spermatikus i kroz nju prolaze krvni sudovi,  nervi i kanal kroz koji odlaze spermatozoidi. Struktura koju ste napipali  se nalazi iza testisa i zove se epididim. Bol moze biti posledica  infekcije koja se prenosi obicno seksualnim putem. Potreban je pregled  urologa i bakterioloske analize    dr Vojinov