Hteo bih da pitam.Imam 1-2 nedeljno pecenje pri mokrenju i pri kraju  mokrenja bela tecnost,a kroz nju se vidi neke sitne belicaste grudvice  koje  nisu tvrde...cesto mokrim i ne mogu da zadrzim mokracu kao nekad(dugo)  vec  moram hitno u vc ...uradio sam sve testove,urino kulturu,krvna slika i  jos  neki test na bakterije i sve je dobro..nema niceg...ultrazvuk  bubrega,besike  odlican...urolog mi je rekao samo da pijem uvin caj...a meni je sve  isto,nema promene.STA da radim? unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 17. 12. 2007.
    • Ove tegobe moraju biti posledica upale prostate bakterijama koje se u tim  godinama prenose seksualnim putem . Potrebno je uraditi briseve uretre na  chlmaydiu, Mycoplasm ureaplasmu , dati spermokulturu i onda ordinirati AB  terapiju iako nema bakterija..   dr Vojinov