DOKTORE IMAM JEDNO PITANJE, KOJI JE NAJBOLJI PREPARAT NA NAŠEM TRŽIŠTU  ZA  LEČENJE BENIGNE HIPERPLAZIJE PROSTATE

    Odgovoreno: 17. 12. 2007.
    •  Postoje brojni preparati od onih koji se koriste kod minimalnih tegoba  (biljni preparati), do onih koji treba uzimati samo uz predhodni pregled  urologa i koji su znatno efikasniji. Biljne preparate imate u slobodnoj  prodaji, efekat priblizno slican (Prostamol uno, Conprosta, Speman......).   dr Vojinov