Dobar dan. Pre par meseci sam primetio pahuljastu materiju bele boje   ispod   kozice penisa, koja jako neprijatno mirise. Da li se radi o nekom gljivicnom   oboljenju ili...? Redovno odrzavam licnu higijenu, tako da to mozemo   iskljuciti kao uzrok. Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 11. 2007.
    • Postoji mogucnost da se radi o gljivicnoj infekciji, mada ukoliko nema svraba, crvenila i drugih belicastih promena, a sada je lokalni nalaz uredan, onda mozemo i to iskljuciti. Nastavite se higijenom.   Ass. dr S. Vojinov