Obracam Vam se u momentu kada mi je potrebna Vasa pomoc, jer imam   veliki   problem Doktore.Naime, u pitanju je sledece:    Imam 27 godina, do sada nisam bolovao od ozbiljnijih bolesti, i nisam   imao   neke smetnje kada je u pitanju seksualna aktivnost. Medjutim, prije desetak   dana prilikom polnog opstenja sa svojom partnerkom(sa kojom sam u vezi   mjesec dana)nisam mogao odrzati erekciju, iako sam je postigao u jednom   trenutku..ali je nisam imao, prilikom vaginalne penetracije..uzasno sam se   osjecao, mislim da je to bio moj najgori trenutak u zivotu..u dogovoru sa   partnerkom, koja me u potpunosti razumije odlucio sam se potraziti pomoc.    Ja zivim u Trebinju, gdje svako svakoga zna, tako da me je sram   zatraziti   pomoc u lokalnom domu zdravlja, tako da sam potrazio pomoc na   Internetu..naisao na Vas mail pa Vas naiskrenije molim da me uputite na   pravu adresu gdje cu dobiti neophodan lijecnicki tretman.

    Odgovoreno: 28. 11. 2007.
    • Jedan ocestih uzroka problema sa erekcijom jesu i psiholoski razlozi. Obzirom da vam se to javilo prvi put, i da sada prakticno sami zatvarate krug misleci o tome kako ne mozete da odrzite erekciji, smatram da je nepotrebno u vasme slucaju odlazak kod urologa. Potrebna je opustena atmosfera, razumevanje partnera koje imate, i videcete da ce stvar ispravno funcionisati. Za pomoc se obratite tek kasnije - urologu.   Ass.mr sci med dr Sasa Vojinov