Poštovani,
    ja sam muškarac od 35god. Da li je normalno da imam potrebu da mokrim samo 2 puta dnevno? Nemam nikakvih bolova, peckanja, probadanja. Pijem najmanje 2 litre tečnosti dnevno. Neću da mislite da sam neki hipohonder jer čim me ništa ne boli znači da je dobro, ali čini mi se da ovo nije normalno.
    Da li bi trebalo da idem na neki pregled u vezi nečestog mokrenja i čega?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Ovo je u potpunosti uredu. Ukoliko je kapacitet bešike veći utoliko je i mokrenje redje. Da ne izmokravate onoliko koliko je potrebno nastali bi otoci na ekstremitetima.
      dr Vojinov