Poštovani,
    imam problem sa erekcijom. Kad sam sam sve je u redu, a kad sam sa devojkom ne mogu da imam erekciju. U čemu je problem??? Nisam pušać, ne pijem, ne drogiram se...ali napomenuću da pijem carbapin zbog problema sa padanjem u nesvest...ne padam ivše, ali i dalje pijem lek.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Ukoliko to funkcioniše kada ste sami znači da je sve uredu i najveći procenat problema sa erekcijom čine psihološki uzroci, mada i karbapin može imati efekat na erekciju, ali tada ni bez devojke to ne bi funkcionisalo. Znači problem je u Vama.
      dr Vojinov