Za poslednjih godinu dana tri puta mi se u spermi pojavljivali tragovi krvi, radio sam sve analize sperme i mokraće  Mokraća je OK, u spermi su bile streptokoka i ešerihije. Podvrgnut sam terapiji antibiotika i to je nestalo ali pre 2-3 dana ponovo se javila krv u spermi.
    Šta da radim, snimao sam i prostatu i normalne je veličine u čemu je problem?

    Odgovoreno: 28. 12. 2008.
    • Problem je u infekciji koja se ponovo javila. Ponovite spermokulturu i briseve na bakteriološku kulturu sa AB i potom opet antibiotici prema antibiogramu. Potrebno je lečiti i partnerku. Koristite kondom do izlečenja.
      Dr Vojinov.