Poštovani,
    Već nekoliko meseci javlja mi se krv u urinu, ne svaki dan, ali bar dva puta u mesecu. Radio sam UV bubrega, prostate, jetre.... ali sve je u redu. Danas na dodir me boli donja leva strana stomaka (pored testisa).
    Šta treba da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17977

    • Mirjana Tomic 10. 03. 2021.

      Imam 30 godina i pusac sam. Radim trenutno fizicki mnogo tezak posao. U zadnja 3 dana primjetio sam zrnca krvi samo na pocetku mokrenja, bez boli i onda nestane. Isto tako desavalo mi se nekad tokom ejakulacije pojava krvi ali isto par dana i nestane. Nerijetko me zabole i mokracni kanali ali uvin caj rijesi nelagodu brzo. Mozete li mi reci sta bi to moglo biti, jako me plasi. Hvala unaprijed.