Penis mi je kriv u levu stranu i to dosta, predpostavljam da to stvara bolove u stomaku kod moje partnerke tokom i posle seksualnog odnosa.
    Zanima me da li postoji operacija kojom mogu polni organ ispraviti, takodje me zanima koliko to košta, gde se najbolje radi koliko traje oporavak posle operacije?
    Puno Vam hvala!

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Potreban je pregled urologa da bi se utvrdio uzrok krivljenja pri erekciji. Moguće je to lečiti i bez operacije ukoliko je uzrok u zadebljanju omotača penisa (induratio penis plastica). Znači konsultacija urologa.
      dr Vojinov

Komentari na pitanje: #17958