Poštovani doktore,
    imam jedan problem u vezi mokrenja. Kad god mokrim i završim nakon minut ili dva izadje mi još poprilično mokraće, a u zadnjih par dana i malo sluzave tečnosti. Nisam menjao partnera već tri godine, a devojka mi ide jednom godišnje na papa test i zadnji put je bilo kod nje sve u redu.
    Šta bi to moglo biti?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Papa test ne ukazuje na infekciju. Vi bi trebalo da date spermokulturu sa AB i bris uretre na bakterije, pošto se ovde verovatno radi o hroničnoj infekciji prostate čiji je jedan od simptoma kapljanje posle mokrenja.
      dr Vojinov