Imam eshericiju colli 7 godina i popila sam sve vrste antibiotika, bila kod svih doktora nefrologa, urologa prepisivali mi razne tabletice i ništa....
    Šta da radim i kako i čime da se oslobodim ove dosadne bakterije...pritom kad imam eschericiju izlaze mi po celom telu neke sitne bubuljice kao septične....
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17771

    • bokica60@gmail.com 09. 06. 2012.

      Imala sam i ja eserihije koli 100 milionna i resila sam ih se sa solubitrat cajem iz austrije, to je najbolji, a kod na postoji ulobitrat proizvode ga ivancic i sinovi, ali je bolji original, bilo mi je toliko da sam bila sva u ranama, a sada kao rukom odneseno