Poštovani,
    Imam 20 godina i imam problema sa mokrenjem. Naime dosta su česta. Moram napomenuti da nemam bolova, nema iritacije,samo ponekad osetim blago peckanje na glaviću ali tek nakon mokrenja, a ne za vreme. Bio sam kod lekara i nalozila mi je da uradim urino i spermo kulturu. Uradio sam i nalazi su bili u redu i potom mi je naložila bris uretre. Međutim, problem je taj što ja ne mogu da izdržim 3 sata bez mokrenja, koliko treba da prođe pre brisa. Takođe bih napomenuo da je mokraća normalne boje, nema neprijatnog mirisa,ne gubim na kilaži. U globalu se sasvim normalno osećam sem tog problema. Ne znam da li je to bitno ili uopšte povezano, ali ponekad osetim neku nelagodnost-nekad i probadanje iz zadnjice.
    Da li je možda problem do sedenja, pošto u poslednje vreme baš mnogo sedim.
    Unapred zahvalan