Poštovanje,
    Pre 2 dana sam osetila bol u donjem delu stomaka i bolelo me je dok piškim. Pila sam dosta tečnosti, vode i čajeva i to se regulisalo. Medjutim, juče mi se bol preneo visoko, prvo na desnu, pa na levu stranu. Mislim da je u predelu bubrega, ali nikada nisam imala problema te vrste. Danas je bol bio slabiji, ali što se veče približava intenzivniji i praćen mučninom.
    Ja sam trenutno na putu, pa bih Vas zamolila da mi što pre odgovorite da bih znala šta da preduzmem.
    Hvala unapred.