Poštovani doktore,
    Pre nekih mesec dana prilikom fizičkog napora osetio sam blagi bol u donjem stomaku - desno. Sutra dan su me počeli boleti testisi. Posle par dana bio sam na pregledu kod urologa, u urgentnom i posle pregleda je rekao da nema torzije, ni kile i da mirujem par dana. Bol je polako prestajala ali se opet vratila, samo se sad prenosila i u predelu donjeg stomaka, a kasnije i ka bubrezima. Opet sam bio na pregledu i upućen sam na ultrazvuk abdomena, prostate i rtg urotrakta.
    Molio bih za Vaše mišljenje dok čekam na snimanja pa opet kontrolu tek za mesec dana.