Pre nekoliko godina osetio sam oštar blo u predelu testisa koji je potrajao par dana. Posle toga stalni bol je nestao ali su se pojavile smetnje sa erekcijom i pojava bola u testisima kod ejakulacije. Primjetio sam da je došlo do smanjenja veličine penisa kao i testisa. U međuvremenu moja supruga je zatrudnila i na svijet donijela zdravu i normalnu bebu. Napominjiem da sam pušač i da imam problema sa gojaznošću. Trenutno nemam bolova ali su ostali problemi sa erekcijom kao i smanjenjem penisa i testisa. O čemu se radi i šta treba da uradim. Živim u Republici Srpskoj i nisam daleko od Bograda. Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Potrebno je uraditi hormonski status - testosteron, LH, prolaktin (smanjenje testisa i penisa ) kao i testove na infekciju, brisevi uretre i spermokultura (oslabljena erekcija) i nakon dobijanja rezultata ordinirati odgovarajucu terapiju dr Vojinov