Poštovani,
    moj problem je u tome što mi se često pojavljuju crvene tačkice na glaviću i ponekad osećaj kao da su mi blago nateknuti testisi naravno bez bolova, supruga često posećuje ginekologa, često se radi o 6 grupi sekreta, tako da kanestenom rešavamo to.
    Moje pitanje je kako se zaštiti i zbog čega se često javljaju te gljivične infekcije, ponekad imam i otok udne navlake tako da često razmišljam i o uklanjanju, koliko je to dobro?
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Otok kozice nastaje zbog infekcije, a infekcija opet moze nastati zbog prodiranja bakterija,gljivica u mirkorane kozice, koja je nedovoljno elasticna. Resava se intervencijom koja se zove cirkumcizija-obrezivanje. dr vojinov