Imam 44 godine i seksualno sam aktivan. U zadnjih 2 meseca primetio sam krvavu spermu. Krvarenje treje 2-3 dana i prodje. Ne osećam nikakve simptome (ili možda veoma blago peckanje). Nisam u mogućnosti da odem lekaru (jer sam na ostrvu u Pacifiku) pa me zanima da li je nešto što traži hitnu intervenciju ili može sačekati?

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Radi se verovato o infekciji genitalnih puteva. Potrebno je uzti neki od antibiotika npr Ciprofloxacin tbl 500 mg 2 x 1 tokom 15 dana, i problem ce biti resen dr Vojinov