Imam mali problem, moja sperma je malo žute boje, jel to znak neke polne bolesti ili šta je upitanju?
    Molim Vas odgovorite mi...

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17375

    • Na koji nacin moze da se povratio to stanje u normalu, da sperma opet bude bele boje?

    • postovani, bez ikakvih prethodnih simptoma, sperma mi je u periodu od dva dana postala jako retka, a zatim zute boje. znam da bi bilo najpametnije otici kod urologa, ali bih molio za neki odgovor. Imam 30 godina. Hvala unapred