Nedavno sam primetio da mi je desni testis spusten za oko 1-2 cm odnosu   na   levi. U to vreme je poceo i da me boli, spontano. Mislim i da je ova strana   nesto veca u odnosu na drugu. Interesuje me sta bi to moglo da bude. Nisam   is'o kod lekara jer sam smatrao da mi se samo cini, ali sada sam malo   uplasen.    Unapred hvala. Pozdrav!

    Odgovoreno: 19. 11. 2007.
    • Inače oba testisa ne stoje u istoj ravni već je jedan položen niže u odnosu na drugi. Ovo ne treba da zabrinjava. Ukoliko se javi bol u testisu, a posebno ukoliko se ne njemu napipa neka promena ili doje do uvećanja istog potrebno je javiti se urologu.   Ass.mr sci med dr Saša Vojinov