Poštovani Dr,
    bolelo me jako sa leve strane oko bubrega, otišla u urgentni dobila infuziju. Urinokultura - nema bakterija. Imam 18 god, ali da li je moguć kamen? Moj dečko imao es.coli u velikom broju u spermokulturi, pa je verovatno da i ja imam. Da li to ima neke veze sa mogućom upalom ili kamenom?
    Hvala

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.
    • Verovatno se radilo samo o pesku, pre nego o kamenu pošto je sve prošlo brzo. Potrebno je uraditi UZ bubrega da bi se videlo da li i dalje taj bubreg trpi, u smislu proširenja njegovih kanala, ili je sada nalaz uredan. Ovo nema veze sa infekcijom genitalnih organa.
      dr Vojinov