Da se zahvalim doktoru na odgovoru po pitanju frenuluma i problema koji imam. Moj dodatak prethodnom pitanju, pošto se meni dešava drugi put pucanje frenuluma, pre bih pristao na obrezivanje nego na frenulotomiju.
    Da li mogu da se jednostavno obrežem i skinem tu kožicu i kakva je to vrsta operacije, da li je dug oporavak posle obrezivanja?
    Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.
    • Ukoliko je samo problem u frenulumu, nema potrebe za skidanjem cele kozice, posto je ovo za vas manje invazivna intervencija. Oporovak kod obe traje 3-4 nedelje dr Vojinov