Molim Vas da mi pomognete. Problem mi je to što mi na penisu ima crvene flekice par i svrbi me ponekad. Bio sam kod dermatologa i dijagnoza je: balancpostitis candidomycetica, diabetis mellitus IID, nalaz Canndida albicans, terapija Mycoseb tbl.2xl 10 dana, posle lxl 20 dana i dobio sam : lokalisan: sol.Alumini ac +zink+talk. tečnost uveče tanko podmazati. Sada nemam svrab, ali imam i dalje tačkice, da li treba i dalje da mažem ovom kremem i da li je to izlečivo. To imam već pola godine. Zbog toga nemam odnos sa ženom, da li je to prelazno.
    Bio bi Vam veoma zahvalan na pomoći.

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.
    • Ukoliko ste izlecili gljivicnu infekciju promene na kozi mogu ostati. Posto su tu pola godine, nema razloga za brigu, i posle citave te terapije, mozete imati odnose. dr Vojinov